Skup metali kolorowych

Sprzedaż opału

Sprzedaż opału

Jesteśmy dostawcą hurtowym i detalicznym wszelkiego rodzaju materiałów opałowych. Opał dostarczamy własnym transportem. Wartość opałowa oraz pozostałe parametry węgla zapewniają wysoką wydajność oraz dobrą charakterystykę procesu spalania.

read more

Rodzaje popularnych materiałów opałowych

Rodzaje popularnych materiałów opałowych

Eko-groszek Ekogroszek to uszlachetniony produkt węglowy o granulacji ziaren mieszczącej się w przedziale 5-25 mm, dzięki czemu ekogroszek może być stosowany zarówno w kotłach retortowych, jak również w innych typach kotłów wyposażonych w automatyczny podajnik paliwa. Groszek Groszek jest większy od ekogroszku. Ma zwykle wielkość wahającą się między 8, a 30 mm. Oprócz tego warto także wspomnieć,...

read more

Skup metali kolorowych

Skup metali kolorowych

Od początku istnienia firma MODEN zajmuje się skupem metali kolorowych oraz złomu stalowego. Ponadto zajmujemy się demontażem konstrukcji stalowych. Posiadamy wszystkie wymagane prawem zezwolenia na obrót surowcami wtórnymi.

read more

Waga elektroniczna

Waga elektroniczna

Naszym atutem są nowoczesne zalegalizowane wagi z czytnikami elektronicznymi zapewniające bardzo dokładne ważenie sprzedawanego opału oraz przyjmowanego złomu.

read more

Groszek a ekogroszek

Groszek a ekogroszek

Ekogroszek i groszek to materiały opałowe bardzo do siebie podobne, i z tego powodu często ze sobą mylone. Bardzo często stosowane są te dwie nazwy wymiennie do tego samego opału. Musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że są to dwa różne materiały grzewcze, które różnią się od siebie takimi cechami jak wielkość oraz właściwości. Przede wszystkim, co widać na pierwszy rzut oka, zasadniczą...

read more

Ceny złomu

Ceny złomu

Przedsiębiorstwo Usługowe Moden z siedzibą w Modzelach Skudosze (gmina Łomża) prowadzi profesjonalny skup złomu stalowego i metali kolorowych. Od początku swojej działalności stawiamy na rzetelność, sprawną obsługę i zadowolenie Klienta! Korzystając z usług firmy MODEN masz gwarancję kompleksowej obsługi i korzystnej ceny.

read more

Baza logistyczna

Baza logistyczna

Mamy bardzo dobrze rozwiniętą bazę logistyczną. Większe ilości złomu odbieramy własnym transportem. Posiadamy samochody ciężarowe, oraz dostawcze.

read more